Nine - Exchange ActiveSync

Nine - Exchange ActiveSync 1.5.1b

Zorganizuj swoją pocztę (i nie tylko) w łatwy sposób

Nine - Exchange ActiveSync to fantastyczny sposób na zarządzanie wieloma kontami e-mail w jednej aplikacji. A wszystko w otoczeniu użytecznych funkcji.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwo dodawać i konfigurować konta
  • Organizuj pocztę, kalendarz i zadania w jednej aplikacji
  • Pakiet przydatnych funkcji

Wady

  • Trudno znaleźć poszczególne opcje

Bardzo dobry
8

Nine - Exchange ActiveSync to fantastyczny sposób na zarządzanie wieloma kontami e-mail w jednej aplikacji. A wszystko w otoczeniu użytecznych funkcji.

Zorganizuj całe swoje życie w jednej aplikacji

Konfiguracja Nine - Exchange ActiveSync jest prosta, ponieważ program wspiera większość kont e-mail. Wszystko co musimy zrobić, to wpisać adres e-mail i hasło, a Nine - Exchange ActiveSync automatycznie zrobi resztę. Wybieramy też, co chcemy synchronizować – czy samą pocztę, czy także kalendarze, kontakty i zadania. Niestety Gmail nie działa w pełni, ponieważ Google nie wspiera już AcitveSync.

W bocznym menu mamy dostęp do ulubionych folderów, opcję dodawania kont lub wybór tego, które wiadomości mają być wyświetlane (wszystkie, nieprzeczytane, oznaczone). Możemy też sortować e-maile po dacie, nadawcy, temacie, priorytecie, oznaczeniu. Wszystko może być dostosowane do pojedynczego folderu. Można też dodawać kategorię, które lepiej uporządkują naszą pocztę.

Co ważne, Nine - Exchange ActiveSync to nie tylko poczta, ale też kalendarz i zadania. Możemy ustalać terminy, priorytety, przypomnienia. Wszystko w jednym miejscu bez konieczności instalacji dodatkowych aplikacji.

Nine - Exchange ActiveSync to liczne i przydane funkcje, które są wyświetlane w schludny sposób. Możemy wygodnie zarządzać konwersacją, która wyświetla się podobnie jak w oknie czatu aplikacji. Możemy tez ustawić folder startowy.

Nine - Exchange ActiveSync stawia także na bezpieczeństwo. Możemy ustawić, aby aplikacja wymazała wszystkie dane po dziesięciu nieudanych próbach wpisania hasła.

Trochę za dużo opcji

Nine - Exchange ActiveSync pozwala na łatwe zarządzenie wieloma kontami e-mail. Nie musimy się martwić o pomieszanie treści służbowych i osobistych.

Opanowanie Nine - Exchange ActiveSync może jednak zająć wiele czasu ze względu na dużą liczbę opcji. W trakcie naszych testów znalezienie funkcji wyłączenia powiadomień zmusiło nas do przejścia przez wiele menu. Co ciekawsze, później trudno było włączyć je z powrotem. Jeśli szukacie prostoty, to w Nine - Exchange ActiveSync jej nie znajdziecie.

Doskonałe dla zaawansowanych użytkwoników!

Nine - Exchange ActiveSync to aplikacja idealna dla zaawansowanych i świadomych użytkowników. Dla osób posiadających dużo e-maili i zadań, którymi muszą zarządzać. Dzięki Nine - Exchange ActiveSync bezproblemowo zorganizują swoje życie i pracę. Aplikacja ma mnóstwo funkcji i jest przyjemna dla oka.

Nine - Exchange ActiveSync

Download

Nine - Exchange ActiveSync 1.5.1b

Opinie użytkowników o Nine - Exchange ActiveSync